Алюмінієві горизонтальні жалюзі 25 мм

Горизонтальні жалюзі вже багато років займають головні позиції в оформленні інтер'єру та проєктуванні внутрішнього оздоблення приміщень. Це легко пояснюється цілою низкою унікальних переваг і характерних особливостей. Ключові переваги жалюзі — це насамперед захист від яскравого сонця, повноцінна циркуляція повітря, практичність в експлуатації та легкий догляд.
Найочевиднішою та одночасно найбільш значущою гідністю горизонтальних жалюзі є захист від яскравих сонячних променів, що вкрай актуально для всіх кімнат, які в різний час доби знаходяться під тривалим впливом сонця. Також горизонтальні алюмінієві жалюзі актуальні для робочих кабінетів і віталень, де настирливі сонячні відблиски заважають зручному перегляду телевізора і належної роботи за комп'ютером. Подібний захист від непотрібного світла можуть забезпечити лише щільні темні штори, які набагато менш практичні, незручні й куди менш стильно виглядають в сучасному інтер'єрі.

Зручність і практичність використання горизонтальних жалюзі в порівнянні з важкими портьєрами:

Для того, щоб шторами відрегулювати рівень освітлення в кімнаті, необхідно постійно тягнути завіси то в одну, то в іншу сторону. При цьому кільця на карнизі з часом можуть застрявати та рухатися не занадто рухливо, що може і зовсім привести до розриву тканини, якщо смикнути занадто різко, не кажучи вже про можливість обвалення самого карнизу. Портьєри можуть періодично провисати й тягти за собою волок збитого (до купи) на підлозі пилу. З жалюзі все йде набагато простіше — тут заздалегідь передбачений простий механізм повороту ламелі, який допоможе легко регулювати освітлення без зайвого клопоту.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?