Вікна REHAU для лоджії

Захист від вітру та дощу або додаткова зона для відпочинку.

Зазвичай для засклення лоджії виготовляються вікна із профільної системи Rehau Euro-design 60 в комбінації з однокамерним склопакетом.
Такий варіант максимально підходить для неопалювальних приміщень, в тому числі й житлові кімнати, вікна яких виходять на засклений балкон або лоджію.

Можна із лоджії зробити додаткову зону для відпочинку. Для цього достатньо встановити більш енергоефективні вікна та зробити внутрішнє утеплення зовнішніх стін, стелі та підлоги.

Які вікна обрати для лоджії?

Для довготривалої роботи конструкцій – засклення перш за все повинно бути якісним!
Другий фактор залежить від Вашого бажання, що саме Ви хочете отримати від вашої лоджії. Вікна Рехау допоможуть вам отримати від лоджії додаткову зону для відпочинку, кабінет для роботи або ігрову кімнату для дитини.  

Найбільш складним вважається скління в чеських будинках еркерного фасаду в залі, де вікно стикується з лоджією або балконом, розташованої в суміжній кімнаті. У таких випадках необхідно вирішувати відразу три завдання:
1. Замінити старі вікна в залі (від однієї стіни до іншої) на теплі пластикові системи з 2-камерними склопакетами. Профіль при цьому бажано вибирати системи Rehau 5-7-камерної будови, щоб максимально утеплити житло і ізолювати його від шумів.
2. Відразу ж слід засклити лоджію (балкон) в чешці, що примикає до еркера. В ідеалі і тут поставити теплі системи, але якщо немає потреби в додатковому утепленні, то можна використати більш холодну систему Rehau Е60 з однокамерним склопакетом.
3. Потім встановити двері, що об'єднують балкон з еркером і розташовуються перпендикулярно фасаду.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.