Авторизований Сервісний Центр 

післягарантійного обслуговування та ремонту вікон Rehau

Статус Авторизованого Сервісного Центру, що мається на увазі?

1. Сертифіковані сервісні майстри, які проходять підготовку в Академії Рехау і мають відповідні сертифікати
2. Ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі та матеріали REHAU montage
3. Використовуємо віконну фурнітуру європейського виробництва
4. Виконуємо профілактику, ремонт, встановлення заново ПВХ конструкцій і ще багато корисних послуг для Ваших вікон
5. У нас ви можете придбати окремо віконні аксесуари в асортименті (жалюзі, ролети, віконні провітрювачі, віконні ручки, підвіконня, ущільнювачі для вікон, монтажні матеріали та інше)
6. Надаємо повний пакет документів і офіційну гарантію на наші послуги

Ціни на стандартні послуги

На всі надані послуги дається гарантія від 6 місяців до 3-х років. Період гарантійного терміну визначається індивідуально в залежності від виду, складності та особливості виконуваних робіт. Гарантійний строк зазначається в договорі-угоді.

Найменування

Од.вим.

Ціна/грн

Виїзд в сервісного майстра (діагностика), м. Київ

адрес

500,00

Заміна склопакету 

від

500,00

Заміна ущільнювача

від

45,00

Монтаж відлива, нащільника

від

300,00

Монтаж підвіконня

від

500,00

Відкривання стулки, що заклинило 

від

600,00

Регулювання

від

200,00

Установка віконної ручки

від

350,00

Дізнайтеся повний список сервісних послуг у нашого консультанта:

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Питання-відповідь

Чи можу я замовити послуги за місто? Скільки буде коштувати виїзд?

Ми працюємо по м.Київ та Київській області. Виїзд інженера по м. Київ 250,00 грн, за місто тариф: до 10 км від КП 250,00 грн, Понад 10 км від КП 250,00 + 10,00 грн за 1 км.

Яка форма оплати? Як можна оплатити?

Для оплати замовлених послуг можливий готівковий або безготівковий розрахунок на рахунок компанії. Готівкою можна оплатити в офісі або вдома майстру згідно з сумою зазначеною в договорі.

Який термін виконання робіт?

Термін на виконання робіт встановлюється індивідуально в залежності від матеріалу, який буде використовуватися. Термін постачання на складський матеріал від одного до 3-х днів, на індивідуальний (виготовлення під замовлення) від 3-х до п'яти робочих днів. Дані терміни дійсні для: стандартних склопакетів в т.ч. енергоефективних; конструкцій (ПВХ профілів) білого кольору; декору для вікон в т.ч. рулонні штори, москітні сітки, жалюзі. На нестандартні матеріали терміни встановлюються індивідуально та обов'язково узгоджуються з замовником.

Чи можна замовити термінову послугу?

Робота сервісного інженера планується заздалегідь. Виїзд сервісного інженера відбувається згідно з раніше складеного маршруту. Якщо робота майстра була виконана швидше встановленого часу, то ми можемо використовувати цей час для термінової заявки, за умови, що цього часу буде достатньо для виконання термінової послуги та не затримає час виконання наступного замовлення.

Що робити якщо у прейскуранті немає необхідного виду несправностей (послуги)?

Нестандартні запити обробляються індивідуально. Часто в такому випадку потрібна діагностика несправностей з подальшою калькуляцією вартості даної послуги. Зателефонуйте нам, і наш інженер огляне Вашу конструкцію і надасть повну консультацію щодо усунення проблеми.

Чи можу я у Вас замовити експертну оцінку робіт іншої компанії?

Ні. Даний запит може реалізувати тільки уповноважена комісія. Звертайтеся до служби захисту прав споживача.

Чи можу я повернути товар якщо він мені не підійшов? 

Увесь складський товар - ручки, засувки, блокатори та інше можна повернути. Повернення не передбачено для товару, який виготовляється на замовлення або підрізається під необхідний (замовлений) розмір. Якщо матеріал був замовлений з послугою з установки або доставлення, і послуга була виконана в повному обсязі - повернення грошових коштів відбувається тільки за товар! За виконані роботи повернення неможливе.

Що робити, якщо після ремонту з вікна дме, тече, мутніє між склами ....?

Деякі елементи після монтажу в ході притирання дають усадку і можливо продування зі стулки. В такому випадку Вам необхідно зателефонувати до нас в офіс, і наш інженер приїде та усуне цю проблему. Матеріали та роботи, на які встановлено гарантію виправляються (замінюються) БЕЗКОШТОВНО. Дана умова не працює у випадку механічного пошкодження або зламання в результаті фізичного впливу. Пошук та усунення несправностей в не гарантійному випадку усувається платно згідно з цінами вказаними у прейскуранті.

Чи потрібна діагностика, якщо я знаю причину несправностей?

Діагностика оплачується тільки в разі приїзду майстра на об'єкт без виконання (усунення) несправності. Якщо за фактом приїзду можливий ремонт (усунення зламання), в цьому випадку Ви оплачуєте тільки роботи та матеріали (якщо такі були використані).

Які умови гарантії?

Використання матеріалів, придбаних у третіх осіб для ремонту продукції Замовника, неприпустимо. Гарантія на матеріали надається тільки відповідно до терміну гарантії, наданої виробником використовуваних матеріалів. Гарантія не поширюється на матеріали в разі псування або зламання внаслідок неправильної експлуатації або фізичного (механічного, хімічного) впливу. Гарантія на ремонтні роботи надаються на весь період гарантійного терміну. Якщо в період гарантійного періоду будуть виявлені недоліки або дефекти (приховані недоліки або приховані дефекти), то Виконавець (в разі якщо не доведе відсутність своєї провини) зобов'язаний усунути їх своїм коштом і в строки узгоджені сторонами та зафіксовані в акті з переліком виявлених недоліків і терміном їх усунення.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.