Пластикові підвіконня

Пластикове підвіконня – це порожнисте підвіконня (виготовлене з екструдованого ПВХ). Вони мають велику кількість закритих повітряних камер, коштом яких значно посилюються теплозберігаючі властивості.В асортименті підвіконня з різним покриттям – це може бути матове, глянцеве або з текстурою під дерево – на будь-який смак! Кожне підвіконня всередині поділене перегородками, які саме й утворюють повітряні камери та надають міцності підвіконню.
По боках використовуються спеціальні торцеві заглушки, а для з’єднання двох підвіконь під кутом – використовуються спеціальні з’єднувачі, які мають такий самий колір, як і підвіконня.
Пластикові підвіконня міцні, теплі та зносостійкі до механічного впливу та ультрафіолету. До того ж у них достатньо приваблива ціна.
Купити підвіконня можна разом з вікном, або окремо. Якщо у Вас нова квартира в новобудівлі, а забудовник здав квартиру без підвіконня, то Ви можете обрати підвіконня в нашій компанії та замовити послугу по монтажу підвіконня.

Майже кожен ремонт в сучасних умовах починається з заміни старих вікон на нові, що часто приводить до заміни старого підвіконня. До речі багатьом здасться знайомою ситуація, коли забудовник в новобудівлі (квартирі), закінчив роботу по будівництву, а підвіконня так і залишилося не встановлене.

Але ж ця деталь є важливою частиною сучасного інтер'єру, це і декоративний елемент, і підставка для квітів, і навіть побутової техніки. Крім того, без підвіконня неможливий повітрообмін, оскільки він є захисним бар'єром між нижньою частиною віконного отвору і вуличним повітрям, підвіконня захищає вікна і рами від утворення конденсату і крижаної кірки взимку.

Нині вибір підвіконня не є проблематичним, адже ринок заповнений великою кількістю різнотипних варіантів, які відрізняються не тільки власною товщиною, але і товщиною гаманця покупця. Найчастіше вибір покупців падає на підвіконня з ПВХ.

Популярність даних моделей обумовлена їх відносною дешевизною, легкістю різання і процесу установки. Є можливість вибрати абсолютно будь-який колір підвіконня, навіть можлива імітація мармуру або дерева. Єдиним недоліком можна вважати схильність локальним ушкодженням, таким як подряпини та відколи.

Можна також придбати підвіконня з пресованої древесини, які покривають ламінатом, пробкою або шпоною з дерева. У цьому випадку також можлива імітація мармуру або дерева. Вони відрізняються високою якістю, хорошими властивостями теплоізоляції, вони легко розрізаються і більшість реставруються при пошкодженнях.

Також покупці часто набувають підвіконня з захисною від механічного ушкодження плівкою, які відрізняються високою міцністю. На них рідко утворюються подряпини. Недоліком таких підвіконь можна вважати високу вартість.

Як бачимо, зараз вибір підвіконь досить різноманітний і абсолютно кожен може знайти модель, яка буде ідеально підходити під всі його смаки.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.