Засклення балконів вікнами із профілю Rehau - варіанти, плюси

Обираючи вікна для балконного фасаду, ви вибираєте не тільки дизайн, а й ефективність ремонту. Пояснюється це просто: віконні системи створюють свого роду прозорі стіни, від характеристик яких буде залежати теплова та звукова ізоляція. Щоб уникнути розчарування після ремонту і для досягнення оптимальних показників тепло- та звукоізоляції фахівці радять замовляти засклення балконів віконними системами Rehau будь-якого класу.


• Rehau — німецькі профільні системи ПВХ для виготовлення вікон та дверей з прекрасним послужним списком експлуатаційних, технічних і естетичних даних.


• Їх надійність перевірена піввіковою практикою застосування.


• А популярність підтверджена рекордним попитом на них в усьому світі.


4 види віконних систем Rehau для скління балкона


Найчастіше для балконного облаштування використовують чотири варіанти профільних систем Rehau. Всі вони дають абсолютно різні результати, тому при виборі важливо чітко визначити завдання ремонту та саме під них добирати серію віконних конструкцій.


1. Бюджетне засклення балконів віконними системами Rehau в базовій версії Euro-60. Результат: добротність скління, експлуатаційна витривалість, класичний дизайн, надійний захист простору балкона та доступна ціна.


2. Стандартно-утеплене облаштування виробами Rehau Euro-70. Вигоди: оптимальне утеплення території при поміркованій вартості, підвищення функціональності балкона, економія тепла у квартирі.


3. Для стильного, дизайнерського оформлення ідеально підходить серія Brillant-70. Ці віконні блоки відрізняються закругленою формою рам з зовнішньої і внутрішньої сторін, дзеркально-глянцевою поверхнею і підвищеними властивостями теплоощадження.


4. При індивідуальному опаленні рекомендована система Rehau Geneo. Перевага вікон із профільної системи Geneo у відсутності металевого «стержня» в профілі, його замінює інноваційне армування в масі. В результаті маємо унікальну мінімізацію тепловтрат, полегшену вагу і посилену статичність фасаду.


7 аргументів на користь засклення балконів віконними системами Rehau


• Сильна технічна сторона систем Rehau вигідно поєднується з доступною ціною.


• Всі світлопрозорі конструкції цієї марки мають гарний дизайн.


• Практичний період служби від сорока і більше років, в залежності від моделі.


• Засклення балконів вікнами Rehau є енергозберігаючим по всіх параметрах.


• Віконна зона Rehau характеризується зразковою міцністю.


• Важливий плюс — зручність експлуатації заскленої зони.


• І, нарешті, універсальна теплозберігаюча ефективність, яка робить зі звичайних балконів повноцінні міні-приміщення.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2020 TeploWin - Всі права захищені.