Металопластикові двері та вікна. Переваги

Технології виробництва вікон і дверей стрімко розвиваються. Нові двері й вікна покращують естетику, роблять власність безпечнішою та енергоефективнішою. Оскільки вікна і двері витримують вплив дощів, вітрів і екстремальних температур протягом багатьох років, вони також потребують заміни або ремонту.


Що таке ПВХ. Використання для виготовлення дверей і вікон


Останнім часом полівінілхлорид (ПВХ) має широкий попит. Цей матеріал міцний, довговічний і дешевий у виробництві. Металопластикові вікна та двері з ПВХ задовольняють вимогам в будівництві традиційних об'єктів і сучасних будівель.


Полімер змішують з добавками й стабілізаторами. У високоякісні двері й вікна з ПВХ додають спеціальні УФ і термостабілізатори. Екструзійний процес виготовлення віконних рам і дверей забезпечує енергоефективність, ізоляцію та екологічну стійкість.


У кожного виробника вікон і дверей з ПВХ є своя спеціальна формула. Недорогі міцні металопластикові вікна та двері, забезпечують високий рівень безпеки та захищають власність.


Дизайни та стилі вікон із ПВХ


Пластикові вікна додають своєрідну родзинку до будь-якої власності. Добре спроєктоване вікно підвищує естетичну привабливість, освітлює інтер'єр. Вікна з ПВХ — відмінний вибір, оскільки їх легко чистити й обслуговувати. Крім того, пластикові вікна покращують вентиляцію, ізоляцію і допомагають економити енергію.


Розсувні вікна прості в експлуатації та універсальні по стилю, ідеально підходять для балконів;


Розпашні металопластикові вікна — це найпопулярніша віконна конструкція, з однією або двома стулками, забезпечує максимальну вентиляцію в приміщенні;


Глухі (не відкриваються) вікна призначені для того, щоб світло проникало в кімнату, дають широкий кут огляду;


Вікна поворотно-відкидні ідеально підходять для подвійного функціонування, забезпечують надходження сонячного світла, безпечну і контрольовану вентиляцію;


Еркерні вікна об'єднують три або більше стулок, чим забезпечують додатковий простір всередині кімнати. Крім того, висвітлюють кімнату і пропускають в неї світло.


Конструкції та стилі дверей з ПВХ:


Двері в будь-якому типі будівель є центральним елементом. Люди вибирають двері, які за стилем поєднуються з дизайном і забезпечують безпеку. Для цього двері обладнують потужними запірними механізмами. ПВХ двері — це привабливі й міцні вироби з високим рівнем безпеки.


Двері з ПВХ доступні в таких стилях і дизайнах:


Розсувні: універсальні та часто використовуються;


Розпашні: класична конструкція поєднується естетикою і функціональністю. Ці двері надають шарм будь-якій нерухомості, зберігають майно, замки встановлюють в різних точках;


Гармошка: сучасний дизайн. Двері вписуються в навіть невеликий простір, плавно ковзають і прості в експлуатації;


Поворотно-відкидні: компактні, безшумні, міцні двері з ПВХ встановлюються, наприклад, на виході на балкон.


Як вибрати кращі ПВХ вікна і двері для дому:


Якщо ремонтуєте або будуєте новий будинок, металопластикові вікна та двері забезпечать безпеку. Крім того, вони не вимагають постійного технічного обслуговування, міцні та стійкі до відшарування, тріщин, змін температури й суворої погоди.


При виборі враховують обсяг простору, доступність, потребу в додатковій ізоляції, вентиляції тощо. Вікна та двері з ПВХ доступні в однокамерному, двокамерному склопакеті. Крім того, існує кілька різновидів стекол: звичайні, тоновані, триплекс тощо.


Якісні поворотно-відкидні системи та запірні механізми збережуть ваш будинок. Для кращої безпеки виберіть протизламну фурнітуру та склопакет триплекс. Якщо живете в забрудненій і гучної зони, тоді замовте звукоізоляцію з подвійним або потрійним склопакетом. Двері ПВХ надзвичайно важко зламати, вони забезпечують високу безпеку.


Вартість металопластикових вікон та дверей:


У порівнянні з іншими доступними матеріалами для дверей і вікон, вартість ПВХ низька. Крім того, пластикові вікна і двері економічні, оскільки не тільки дешеві, але й довговічні. Таким чином, в довгостроковій перспективі є кращими, тому, що не гниють та не відшаровуються.


Заміна дерев'яних вікон і дверей на вікна ПВХ означає економію енергії, адже вони енергоефективні та економлять на рахунках приблизно до 30-40% коштів. Вибір правильних дверей або вікна поліпшить функціональність і естетику приміщення.


Ціна на пластикові вікна і двері залежить від безлічі факторів, таких як профіль, механізм відкривання / закривання, ручки, типу конструкції, склопакету тощо. Все це впливає на кінцеву вартість покупки вікна чи дверей.


Переваги та гідності дверей і вікон з ПВХ:


Міцні: виготовлені з високоякісного довговічного матеріалу;


Прості в обслуговуванні: вікна і двері не вимагають практично ніякого технічного обслуговування. Вони водонепроникні й стійкі до відшарування, вицвітання, іржавіння, гниття або корозії. Очищення просте. Іноді достатньо помити водою з милом;


Ізоляційні та екологічні: захищають від дратівливого шуму і підтримують температуру в приміщенні;


Енергоефективні: знижують вологість і контролюють температуру. З пластиковими вікнами та дверима споживається менше енергії, що позитивно показується на рахунках за електроенергію;


Безпека: забезпечують більший рівень безпеки в порівнянні з традиційними вікнами та дверима. Стійкі до злому або примусового відкриття;


Захист: стабільний полімер ПВХ - вогнетривкий матеріал, важко запалюється та стійкий до забруднень;


Вартість: вікна і двері з ПВХ дешевше, ніж дерев'яні та інші варіанти.


Вибір механізмів і фурнітури


Вибір неправильного механізму закриття-відкриття та фурнітури порушить функцію вікна і двері. Використання високоякісних деталей у дверях і вікнах важливо з багатьох причин. Завжди вибирайте матеріали, які не потребують частого обслуговування. Крім того, вони повинні доповнювати стильний дизайн вікон і дверей.


Пам'ятаючи про безпеку, вибирайте протизламні системи для вікон і дверей. Квартирні злодії завжди шукають найпростіший метод злому. Отже, використовуйте високоякісну віконну і дверну фурнітуру та системи захисту від несанкціонованого проникнення.


Протизламні віконні ручки також запобігають несанкціонованому проникненню.


Обслуговування дверей і вікон


Металопластикові вікна та двері не вимагають частого очищення та обслуговування. Мийте віконні рами два рази на рік. Старою тканиною або щіткою приберіть бруд і пил. Видаліть павутиння. Потім пилосмоком зберіть бруд із рами.


Для глибокого очищення змішайте теплу воду, мийний розчин і протріть віконні та дверні коробки. Уникайте використання будь-яких абразивних засобів, грубих тканин і губок. Для грубого бруду застосовуйте очищувач для ПВХ.

Вимийте скло вологою тканиною або очищувачем для скла, видаліть пил і бруд. Змащуйте машинною оливою кожні шість місяців робочі частини фурнітури ПВХ вікон і дверей.


Висновок:


Люди зацікавлені в придбанні екологічно чистих, естетично привабливих та енергоефективних довговічних металопластикових вікон та дверей з ПВХ.


Двері та вікна, оснащені протизламними елементами, підвищують безпеку.


Пластикові вікна і двері підходять для будь-якого будинку завдяки низькій вартості та безлічі інших переваг.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2020 TeploWin - Всі права захищені.