Сонцезахисні системи для вікон

Сонцезахисні системи можуть бути різного типу.

Це можуть бути жалюзі, тканинні ролети або склопакети зі спеціальним напиленням, яке відбиває сонячні промені та не дозволяє поверхням в приміщенні нагріватися.

Жалюзі складаються з деякої кількості ламелей, положення яких можна регулювати. Пластини можуть розташовуватися вертикально або горизонтально. Для виготовлення ламелей використовуються різні матеріали:

- алюміній

- пластик

- бамбук або інша деревина

- ткані матеріали 

Останнім часом поширення набули рулонні штори. Це цілісне полотно, зсувається вгору, коли потрібно відкрити максимальний доступ для природного світла. Для будинку цей варіант найбільш слушний, оскільки тканий матеріал виглядає затишніше в порівнянні з пластинами з металу або пластику. Але виробники жалюзі намагаються задовольнити будь-які запити покупців, пропонуючи продукцію з ламелями всіх кольорів, прикрашену візерунками. 
Переваги жалюзі

1. На відміну від звичайних штор ламелі легко очищаються від пилу і забруднень. Потрібно лише іноді протирати їх вологою ганчіркою. Штори ж доводиться регулярно відправляти в прання. Також матеріал сучасних жалюзі обробляють спеціальними засобами, завдяки яким вони відштовхують пил.

2. Поворотом ламелей жалюзі можна вибрати оптимальний рівень природного освітлення. Штори ж передбачають лише два положення: повністю розсунуті або повністю блокують доступ світла з вулиці.

3. Можна провітрювати приміщення навіть при щільно закритих жалюзі. Повітря вільно проходить між ламелями.

4. Для будь-якого інтер'єру можна підібрати жалюзі за кольором, текстурі та варіанту кріплення.

5. Встановити жалюзі можна самостійно.


Особливості вибору жалюзі для пластикових вікон


Горизонтальні жалюзі та тканинні ролети можна кріпити безпосередньо на віконні рами. Вертикальні жалюзі можна кріпити до стелі або стіні, тканинні ролети також можна кріпити до стелі над вікном.

Оскільки жалюзі знаходяться постійно під дією сонячних променів, слід надавати перевагу матеріали, які не вигоряють на сонці. Зрозуміло, для алюмінієвих ламелей така проблема не характерна. Якщо вибір був зроблений на користь пластикових жалюзі, то потрібно переконатися, що використовуваний пластик високої якості. Інакше білі ламелі швидко пожовтіють на сонці. Тканина під дією сонячних променів також може вигорати, блякнути. Для запобігання цьому виробники тканини для наших жалюзі піддають їх обробці спеціальними засобами стійкими до ультрафіолету.

Алюмінієві жалюзі можна вважати найбільш практичними. Вони в закритому положенні гарантують максимальне затінення. За ними легко доглядати, вони повністю пожежобезпечні. Але при відкритті та закритті ламелі з алюмінію створюють трохи шуму.

Адреса:

вул. Райдужна, 6
02218, м. Київ 

Контакти:

office@teplowin.com 

  +38 096 730 2020
     
+38 073 730 2020 

Графік роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-НД вихідний

Як замовити вікна?
 

© Copyright 2018-2023 TeploWin - Всі права захищені.